📣 Aktualności z 20.05.2024 - 25.05.2024

Senior vs LKS Piast Łasin ⚔️

🟢 SKŁAD 🟢

Oto zestawienie na obecne na meczu: 🔥🔥

🕖 45' Do przerwy przegrywamy 0-3.

🕖 90' Niestety, mecz przegrywamy 1-5. Bramkę dla naszej drużyny strzelił Robert Wesołowski ⚽.


Trampkarze vs LZS GKS Górsk

W sobotnie popołudnie drużyna trampkarzy podjęła w ostatnim meczu w Złotorii drużynę LZS GKS Górsk. Po ciekawym i trzymającym w napięciu do samego końca meczu, wygrywamy 3:2. 💪🏻💪🏻 Drużynie przeciwnej dziękujemy za wspólną grę 🤝.


Mecz z Młody Lwy Kowalewo Pomorskie

W upalny dzień rozegraliśmy trudny pojedynek z Młode Lwy Kowalewo Pomorskie. Zawodnicy stworzyli bardzo emocjonujące widowisko. Od samego początku Młody Flisak narzucił mocne tempo. Goście mądrze się bronili i kontratakowali. Bardzo dobrze spisywała się obrona kierowana z bramki przez Filipa. W końcu mamy zero z tyłu! Cała drużyna spisała się na medal.

Gratulacje dla naszych młodych zawodników! Bramki strzelali: Krzysiek (2) oraz Wojtek. Serdeczne podziękowania dla zawodników za zaangażowanie i wolę walki. Rodzicom dziękujemy za liczne przybycie i głośny doping. Flisak 3 Kowalewo 0. Brawo drużyna, gratulacje! 👏👏


⚪️🔵🟢ŁĄCZYNASFLISAK⚪️🔵🟢

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na kolejne mecze naszych drużyn. Wasze wsparcie jest dla nas niezwykle ważne! Do zobaczenia na boisku!

Data: 2024-06-05

📣 Aktualności z 27.05.2024 - 02.06.2024

Dzisiaj na boisku w Złotorii odbył się niesamowity turniej w kategorii Żak. Mimo że nie do...

Klub Sportowy Flisak Złotoria

Chcesz u nas grać lub coś napisać?

Skontaktuj się z nami!

Dziękujemy za wsparcie dla: