📣 Aktualności z 13.05.2024 - 19.05.2024

Niestety zimny prysznic w Głogowie 🚿❄️

Sobotni dzień przyniósł nam trudny mecz wyjazdowy w Głogowie. Nasza drużyna zmierzyła się bez żadnych zmian, co oznaczało brak takich zawodników jak Jurek, Natalia, Ksawery czy Hubert B. Mimo to walczyliśmy na tyle, na ile starczyło sił.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim za walkę, zaangażowanie oraz głośny doping! 👏👏 Gratulacje dla drużyny z Głogowa za zasłużone zwycięstwo. My oczywiście nie poddajemy się i gramy dalej! 💪⚽️

Wynik:

Głogowo 11 - Flisak 1
Bramkę dla nas strzelił Kacper.

Kolejny mecz trampkarzy ⚽️🔥

W sobotnie popołudnie nasza drużyna trampkarzy rozegrała kolejny ciężki mecz o punkty, tym razem przeciwko drużynie Gwiazdy Toruń. Mecz rozpoczął się dla nas znakomicie, ponieważ już po 25 minutach prowadziliśmy 3:0! Naszym młodym piłkarzom udało się utrzymać kontrolę nad przebiegiem gry do samego końca, co pozwoliło nam wygrać 3:1.

Wielkie brawa dla wszystkich zawodników! 💪🏻💪🏻

🟢⚠️ MECZ ODWOŁANY - Senior ⚠️🟢

Ze względu na braki kadrowe naszego zespołu, mecz seniorów został niestety odwołany.

Turniej Żaków ⚽️🥅

W sobotę odbył się również turniej w kategorii Żak, w którym wzięły udział drużyny Elany, Głogowa, Flisaka oraz miejscowej drużyny Start Stawki. Niestety, drużyna Wisły Toruń nie dojechała. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą rywalizację i zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji fotograficznej, którą przygotowała Pani Marta Czerniewicz-Pietryga.

Można ją obejrzeć kilikając TUTAJ

📸 Foto: Agnieszka Anusiak

#OdPasjiDoFutbolu

Druga część rozgrywek przyniosła zmiany grup i drużyn. Tym razem rywalizujemy z Włókniarzem Toruń, Gwiazdą Toruń oraz Cyklonem Kończewice. Mimo okresu komunijnego i absencji kilku zawodników, drużyny prezentowały wysoki poziom. Dziękujemy za wspólne gry i zapraszamy wszystkich kibiców na najbliższy turniej, który odbędzie się w najbliższą niedzielę w Złotorii.

Do zobaczenia na boisku! ⚽️

⚪️🔵🟢 #ŁĄCZYNASFLISAK ⚪️🔵🟢

Data: 2024-01-24

⚪️🔵🟢 Sparing Juniorów: Wyjazdowa Wygrana z Olimpią Grudziądz! ⚪️🔵🟢

🗓️ 21 Stycznia - To był dzień pełen emocji i sportowych wrażeń! Nasza młodzieżowa druży...

Klub Sportowy Flisak Złotoria

Chcesz u nas grać lub coś napisać?

Skontaktuj się z nami!

Dziękujemy za wsparcie dla: