Podsumowanie Tygodnia - 6.05 - 12.05

Senior vs GKS Pogrom Zbójno na Wyjeździe

🟢 SKŁAD 🟢

Oto skład, który wystąpił na meczu! ⚽⚔️

📅 Przebieg Meczu

🕖 45' Niestety, pierwszą połowę kończymy wynikiem 0-2 dla gospodarzy.
🕖 90' W dzisiejszym meczu ponosimy porażkę 2-3. ❌
Bramki dla naszego zespołu strzelili:


Mecz z Liderem Rozgrywek Unisławiem

Mocno osłabieni, bez Jurka, Tosi i Huberta, zagraliśmy na własnym boisku z liderem rozgrywek - Unisławiem. Mecz był wyrównany z wieloma akcjami, strzałami i niestety zbyt dużą liczbą indywidualnych błędów, po których traciliśmy bramki "z niczego". Mieliśmy 6 sytuacji, które powinny zakończyć się golami, ale niestety, tak się nie stało.

Podziękowania dla drużyny, która pomimo osłabienia dobrze się zaprezentowała. Szczególne podziękowania dla licznie przybyłych kibiców. Gratulacje dla Unisławia - my wyciągamy wnioski i gramy dalej.

📊 Wynik Meczowy


Mecz z Juventus Academy Toruń

Porażka z drużyną Juventus zakończyła kolejny mecz naszej drużyny. Pomimo osłabień kadrowych ze względów prywatnych i chorób, chłopakom należą się brawa za walkę i ambicję 👏👏👏.

Za tydzień kolejny mecz i kolejna walka o punkty 💪🏻💪🏻💪🏻. Przeciwnikom Juventus Academy Toruń dziękujemy za wspólny fair mecz.


Turniej w Toruniu - Odpasjidofutbolu

W słoneczne niedzielne popołudnie na rozgrywki po raz kolejny udaliśmy się do Torunia. Tym razem gospodarzem była miejscowa Unia. Niestety, nie wszystkie drużyny dojechały na turniej. Mimo to, mecze, które się odbyły, dostarczyły kibicom zebranym na stadionie wiele radości. Kibiców było naprawdę sporo. Dziękujemy za kulturalny doping. Życzymy drużynom sukcesów w kolejnych turniejach.


Junior A1 vs Unia Gniewkowo

📅 11.05 godz. 16:00 przyjeżdża do nas lider Unia Gniewkowo. Zarówno my, jak i goście byliśmy mocno osłabieni, bez kilku podstawowych zawodników. Od początku wyrównany pojedynek.

📊 Wynik Meczowy

Unia jest liderem z 15 pkt, my na drugim miejscu z 9 pkt, ale po równo z Wisłą Fordon i LKS Dąbrowa Chełmińska.

Junior B1 - Walkower

📅 12.05 w Juniorze B1 do Złotorii nie dojechała drużyna Victorii Lisewo i zapewne ten mecz będzie zweryfikowany jako walkower dla nas.


⚪️🔵🟢ŁĄCZYNASFLISAK⚪️🔵🟢

Data: 2024-04-02

🌟 Podsumowanie Tygodnia w Naszym Klubie! 🌟

🐣 Wielkanocny Weekend Pełen Emocji! 🐣 W sobotę Wielkanocną nasze drużyny wkroczyły na bo...

Klub Sportowy Flisak Złotoria

Chcesz u nas grać lub coś napisać?

Skontaktuj się z nami!

Dziękujemy za wsparcie dla: