🟢 PODSUMOWANIE SENIOR vs UNISLAVIA UNISŁAW 🟢

W upalną majówkę nasza drużyna wyruszyła do Unisławia w okrojonym składzie, gotowa na wyzwanie. ☀️

Od pierwszych minut spotkania przejęliśmy kontrolę nad grą, jednak gospodarze nie pozostawali dłużni, czekając na swoje momenty i wykorzystując je z determinacją.

W pierwszej połowie, mimo kilku obiecujących akcji, jedyną bramkę zdobyliśmy po rzucie wolnym, a boiskowy spryt Łukasza Wierzchowskiego pozwolił nam utrzymać prowadzenie 1:0 do przerwy. 🔥

Niestety, druga połowa przyniosła zmiany. Nasza gra straciła na dynamice, co skutkowało dwoma szybkimi bramkami strzelonymi przez gospodarzy. Kilka minut później sytuacja powtórzyła się, a mecz zakończył się rezultatem 3:1 na korzyść Unisławia. ❌

Trzeba przyznać, że nasi rywale zasłużyli na zwycięstwo, ale nasza drużyna już w nadchodzącą sobotę będzie miała okazję udowodnić, że potrafi się podnieść po porażce i nie zagra już więcej takich meczów.

W sobotę o 16 rozegramy kolejny emocjonujący mecz na naszym boisku! ⚽

Tym razem zmierzymy się z zespołem MKS Drwęca Golub-Dobrzyń ⚔️, gotowi na zaciętą rywalizację i walkę o kolejne punkty.

Po ostatniej porażce chcemy pokazać naszą determinację i zaangażowanie na boisku, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do wsparcia naszej drużyny! 🔥🔥

Data: 2024-06-05

📣 Aktualności z 27.05.2024 - 02.06.2024

Dzisiaj na boisku w Złotorii odbył się niesamowity turniej w kategorii Żak. Mimo że nie do...