­ččó PODSUMOWANIE SENIOR vs UNISLAVIA UNIS┼üAW ­ččó

W upaln─ů majówk─Ö nasza dru┼╝yna wyruszy┼éa do Unis┼éawia w okrojonym sk┼éadzie, gotowa na wyzwanie. ԜǴŞĆ

Od pierwszych minut spotkania przej─Öli┼Ťmy kontrol─Ö nad gr─ů, jednak gospodarze nie pozostawali d┼éu┼╝ni, czekaj─ůc na swoje momenty i wykorzystuj─ůc je z determinacj─ů.

W pierwszej po┼éowie, mimo kilku obiecuj─ůcych akcji, jedyn─ů bramk─Ö zdobyli┼Ťmy po rzucie wolnym, a boiskowy spryt ┼üukasza Wierzchowskiego pozwoli┼é nam utrzyma─ç prowadzenie 1:0 do przerwy. ­čöą

Niestety, druga po┼éowa przynios┼éa zmiany. Nasza gra straci┼éa na dynamice, co skutkowa┼éo dwoma szybkimi bramkami strzelonymi przez gospodarzy. Kilka minut pó┼║niej sytuacja powtórzy┼éa si─Ö, a mecz zako┼äczy┼é si─Ö rezultatem 3:1 na korzy┼Ť─ç Unis┼éawia. ÔŁî

Trzeba przyzna─ç, ┼╝e nasi rywale zas┼éu┼╝yli na zwyci─Östwo, ale nasza dru┼╝yna ju┼╝ w nadchodz─ůc─ů sobot─Ö b─Ödzie mia┼éa okazj─Ö udowodni─ç, ┼╝e potrafi si─Ö podnie┼Ť─ç po pora┼╝ce i nie zagra ju┼╝ wi─Öcej takich meczów.

W sobot─Ö o 16 rozegramy kolejny emocjonuj─ůcy mecz na naszym boisku! ÔÜŻ

Tym razem zmierzymy si─Ö z zespo┼éem MKS Drw─Öca Golub-Dobrzy┼ä ÔÜö´ŞĆ, gotowi na zaci─Öt─ů rywalizacj─Ö i walk─Ö o kolejne punkty.

Po ostatniej pora┼╝ce chcemy pokaza─ç nasz─ů determinacj─Ö i zaanga┼╝owanie na boisku, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do wsparcia naszej dru┼╝yny! ­čöą­čöą

Data: 2024-03-01

Sparing - wielkie emocje przed nami! ÔÜŻ­čĄŁ

W nadchodz─ůc─ů sobot─Ö, o godzinie 14:00, nasz zespó┼é stanie przed kolejnym wyzwanie...