Podsumowanie Tygodnia - 22.04 - 28.04

🟢 Seniorzy 🟢

W mijającym tygodniu nasza drużyna seniorów zmierzyła się z zespołem Wojownik Wabcz. Intensywne 90 minut zakończyło się bezbramkowym remisem 0:0. Oba zespoły wykazały się ogromną determinacją, ale tym razem nie udało się przełamać defensywy przeciwnika. Mimo to, duch sportowej rywalizacji był wyczuwalny do ostatnich minut! 🤝⚽

🏆 Turniej Piłkarski "Od Pasji Do Futbolu" - Żaki 2016 🏆

27 kwietnia, w malowniczej Złotorii, odbył się kolejny turniej dla najmłodszych. Nasza drużyna Żaków dała z siebie wszystko, kończąc zawody niepokonana! Wspaniała postawa naszych młodych zawodników przyniosła nam ogromne powody do dumy. Dziękujemy drużynom Startu Toruń i CK Zdrój Ciechocinek za świetną rywalizację oraz kibicom za wsparcie! 🌞⚽❤️ Następny weekend to kolejny turniej z cyklu OdPasjiDoFutbolu, tym razem u rywala zza miedzy - Elana Toruń. Zawody odbywają się w piknikowej atmosferze, pełne słońca i radości z gry. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach! 🌳🌞🎉

Na dole w galerii zdjęć można zobaczyć całą fotorelacje z obu turniejów!

👦 Juniorzy Młodsi: Bohaterowie z Kijewa Królewskiego 👦

Nasza drużyna juniorów młodszych miała intensywny tydzień pełen emocji i sportowych zmagań. 21 kwietnia udaliśmy się do Kijewa Królewskiego na mecz z Pomowcem. Mecz zakończył się wynikiem 4:4, co świadczy o niezwykłej walce i dramaturgii spotkania. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Mikołaj Magdziak, Igor Dudowicz, który wpisał się na listę strzelców dwukrotnie, oraz Hubert Nadachewicz, który równoważył wynik na minutę przed końcem. 27 kwietnia na własnym terenie podejmowaliśmy Brzózki Brzozowo. Początek meczu był wyrównany, jednak z każdą minutą rosła przewaga naszej drużyny, co finalnie przełożyło się na wynik 5:1. Gole dla Flisaka zdobyli Kajetan Swieżyński, Igor Łoń i Mark Batychenko, który zaliczył hat-trick. Po trzech kolejkach jesteśmy liderami tabeli, co napawa nas optymizmem na resztę sezonu. 🌟⚽🏆

Na dole w galerii zdjęć można zobaczyć całą fotorelacje z meczu!

⚽ Spotkanie z Orłem Głogowo: Emocje do Ostatniej Minuty ⚽

Dzisiejsze spotkanie na naszym stadionie przeciwko Orłowi Głogowo dostarczyło mnóstwo emocji. Od początku meczu nasza drużyna narzuciła wysokie tempo, często zagrażając przeciwnikowi z rzutów rożnych. Pierwszą bramkę zdobyła Natalia, wykorzystując błąd obrony rywali po rzucie rożnym wykonywanym przez Huberta Nikiela. Po przerwie, Orzeł zdołał wyrównać z rzutu wolnego, lecz nie zdołał utrzymać wyniku na długo. W odpowiedzi, Jurek, po świetnej indywidualnej akcji, przywrócił nam prowadzenie. Niebawem potem, Krzysiek zdecydowanym strzałem z 20 metrów podwyższył na 3:2, co ostatecznie przesądziło o naszym zwycięstwie. Mecz zakończyliśmy pod głośne brawa i doping naszych fantastycznych kibiców, za co dziękujemy.

Na dole w galerii zdjęć można zobaczyć całą fotorelacje z meczu!

🏆 Trampkarze: Walka do Ostatniego Gwizdka 🏆

W ten weekend nasi trampkarze stawili czoło wymagającemu rywalowi, Pomorzaninowi Toruń. Mecz okazał się niezwykle zacięty, ale dzięki ogromnemu zaangażowaniu, ambicji oraz woli walki, udało się wywalczyć cenne 3 punkty. Wszystkie te elementy sprawiły, że mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny, co pozwoliło punkty pozostać w Złotorii.

Drużynie przeciwnej dziękujemy za sportową rywalizację i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach. 👊🤝

⚪️🔵🟢 #ŁĄCZYNASFLISAK ⚪️🔵🟢

Do zobaczenia na boisku! 🏆👋

Data: 2023-12-13

🏆 XIV Mistrzostwa Lubicza w Futsalu - Podsumowanie 🥈

Właśnie wróciliśmy z emocjonujących XIV Mistrzostw Lubicza w Futsalu, gdzie nasz zesp&oac...

Klub Sportowy Flisak Złotoria

Chcesz u nas grać lub coś napisać?

Skontaktuj się z nami!

Dziękujemy za wsparcie dla: