Podsumowanie Tygodnia - 15.04 - 21.04

⚽️ Wrażenia z Ostatnich Meczów - Podsumowanie! ⚽️

🟢 Młodzik 🟢

Starcie w Kowalewie Pomorskim 🌧️

Wczoraj nasza drużyna zmierzyła się na wyjeździe z miejscowym zespołem w Kowalewie Pomorskim. Mimo porażki 0:2, 🌟 nie brakowało pozytywów! Nasze akcje, rozpoczynające się od bramkarza, były naprawdę dobrze zorganizowane. 👏 Chociaż zabrakło nam szczęścia, to drużyna zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. Uczymy się i rośniemy, a to z pewnością przyniesie efekty w przyszłości. 📈 Duże brawa dla naszych Młodzików oraz ogromne podziękowania dla kibiców, którzy nie zawiedli i przybyli licznie, by nas wspierać! 🔵🟢

🚑 Wracaj do zdrowia, Adaś! Nie zapominamy o naszym zawodniku Adaś, który aktualnie dochodzi do zdrowia. Czekamy na Ciebie! 💪💪

🟢 Senior 🟢

Komunikat Wydziału Gier i Ewidencji 📜

⚠️ Wydział Gier i Ewidencji zawiadamia, że na posiedzeniu w dniu 18.04.2024 r. postanowił zweryfikować spotkanie o mistrzostwo klasy „A” pomiędzy drużynami:
KS „Flisak” Złotoria – LZS „Węgrowianka” Węgrowo z terminu 13.04.2024 r. jako walkower 3:0 i 3 pkt. dla drużyny KS „Flisak” Złotoria z powodu niestawienia się waszej drużyny na zawody w/w terminie drużyny.⚠️
 

Niedzielny mecz z Gwiazdą - Tartak Starogród 🛡️⚔️

Nasze ostatnie spotkanie zakończyło się remisem 0:0. Drużyna dała z siebie wszystko, walcząc mężnie na boisku przeciwnika. ⚔️

Zagraliśmy w składzie:

🟢 Orlik 🟢

Sobotnie Zmagania na Turnieju "Od Pasji do Futbolu" 💪

W sobotę byliśmy gospodarzem turnieju w kategorii Orlik. Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, nasza drużyna wygrała wszystkie cztery mecze! 🌪️🌨️ To był prawdziwy pokaz siły i determinacji wobec przeciwności, jak zimno i wiatr. 🏅 Gratulacje dla wszystkich zespołów za wspaniałą rywalizację!

🟢 Żak🟢

Dzielna Drużyna Żaka!

Również w trudnych warunkach, w tym samym dniu, nasi najmłodsi rozpoczęli swoje zmagania, rozgrywając mecze z drużynami ze Startu Toruń i Ciechocińskiego Klubu Zdrój Ciechocinek. 👶⚽ To obiecujący start dla naszej drużyny Żaka!

#ŁĄCZYNASFLISAK ⚪️🔵🟢 Dziękujemy za wsparcie i do zobaczenia na trybunach!

Data: 2023-12-23

Świąteczne Życzenia od Flisak Złotoria! 🎄🎊

W tę wyjątkową porę roku, pełną radości, świateł i ciepła rodzinnego, Flisak Złotoria pra...

Klub Sportowy Flisak Złotoria

Chcesz u nas grać lub coś napisać?

Skontaktuj się z nami!

Dziękujemy za wsparcie dla: