🚀 Weekend Pełen Emocji! ⚽🎉

 Miniony weekend obfitował w emocje i pełne zaangażowania mecze naszych drużyn. Oto krótka relacja z najważniejszych wydarzeń na naszych boiskach! 🔵⚪️🟢


📅 Sobota w Złotorii – Szybka "Gra" bez Przeciwnika

Nasz seniorski skład miał wystąpić w sobotę, lecz mecz zakończył się zanim się zaczął – goście z Węgrowa nie dotarli na czas. Mimo to, dziękujemy naszym zawodnikom za gotowość do gry i obecność na boisku.


🏆 Wyrównane Starcie w Papowie

Nasze Młodziki zmierzyły się na wyjeździe z zespołem Kasztelana. Pierwsza połowa nieco przespana, co kosztowało nas dwa gole. Jednak po przerwie, nasi zawodnicy weszli na boisko z nowym zapałem. Hubert Nikiel świetnie wykorzystał swoją szansę i zdobył dla nas bramkę! Mimo odważnej gry, wynik zakończył się porażką 3:1. Gratulacje dla Papowa! 🤝


🌟 Trampkarze Świętują Drugie Zwycięstwo

Nasi trampkarze pokazali klasę w meczu z Akademią Piłkarską Olimpii Grudziądz. Po zaciętym pojedynku odnieśliśmy zwycięstwo 3:1. Mecz dostarczył mnóstwo emocji i sportowej rywalizacji. Dziękujemy przeciwnikom za grę i życzymy powodzenia! 👏


🌞 Upalne Wyjazdowe Starcie Juniorów Starszych

W sobotnie popołudnie nasi juniorzy starsi walczyli z Wisłą Fordon. Pomimo trudnego początku i straty gola w pierwszej połowie, Paweł Serożyński szybko odpowiedział bramką, doprowadzając do remisu. Nasza gra w 10 po czerwonej kartce nie złamała ducha drużyny, ale ostatecznie przegraliśmy 3:2. Brawo za walkę do końca! 💪


🏅 Pierwszy Turniej "Od Pasji do Futbolu"

Kategoria Orlik miała okazję rozpocząć turniej w Aleksandrowie Kujawskim. Mimo remisu w pierwszym meczu, pozostałe spotkania zakończyły się naszymi zwycięstwami! Gratulacje dla wszystkich uczestników – była to fantastyczna prezentacja umiejętności i sportowej rywalizacji. Dziękujemy rodzicom i kibicom za wsparcie! 🎉


📣 Nadchodzące Wydarzenia

Nie zapomnijcie, że już w najbliższą sobotę, 20 kwietnia, będziemy gospodarzami kolejnych rozgrywek. Zapraszamy wszystkich do kibicowania i wspierania naszych młodych talentów!

#ŁĄCZYNASFLISAK ⚪️🔵🟢

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za zaangażowanie i nieustępliwość na boisku, a kibicom za fantastyczne wsparcie i energię. Do zobaczenia na trybunach! 👋🏼🏟️

Data: 2024-01-29

Podsumowanie Turnieju Piłkarskiego na Rzecz WOŚP - Wielka Gra, Wielkie Serca! ⚽️❤️

Turniej zakończony! 🎉 Dziękujemy Wszystkim Uczestnikom! 🎉 Jesteśmy pełni wdzięczności ...

Klub Sportowy Flisak Złotoria

Chcesz u nas grać lub coś napisać?

Skontaktuj się z nami!

Dziękujemy za wsparcie dla: