Wyniki meczów

🟢 Junior starszy🟢

Inauguracja ligi w Gniewkowie 🏟️
W dniu 2 kwietnia, nasza młodzieżowa drużyna udała się do Gniewkowa, aby stanąć w szranki z drużyną Unii Gniewkowo. Niestety, mimo wysiłków, mecz nie poszedł po naszej myśli, kończąc się wynikiem 7:1 dla gospodarzy. Jednak Jonasz Czyża pokazał klasę, zdobywając honorowego gola dla naszego zespołu. 💪

Kolejna runda w Złotorii⚽

W sobotę, 6 kwietnia, naszym przeciwnikiem był LKS Dąbrowa Chełmińska. Mecz odbył się w Złotorii i był to prawdziwy rollercoaster emocji! Spotkanie zakończyło się naszym zwycięstwem 3:2, co stanowiło fantastyczny powrót do formy po wcześniejszej przegranej. Gole dla naszej drużyny zdobyli Bocianowski, Serożyński oraz Kozłowski - ten ostatni zadecydował o naszym triumfie, zdobywając zwycięskiego gola z rzutu wolnego w 95. minucie meczu. 🕒🏆

Przed nami kolejne wyzwanie - już w najbliższą sobotę, nasz zespół zmierzy się z Wisłą Fordon. Spotkanie odbędzie się na wyjeździe o godzinie 13:30.📅

🟢 Trampkarz🟢

W końcu możemy to głośno ogłosić: odnosimy pierwsze, długo wyczekiwane zwycięstwo w lidze trampkarza! W sobotnie popołudnie, na własnym terenie, pokonaliśmy LZS GKS Górsk aż 6:0. ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️ Serce, zaangażowanie i ambicja - to słowa, które najlepiej opisują naszych zawodników w tym meczu. 👏👏👏 Dziękujemy drużynie przeciwnej za fair rywalizację. 🤝

🟢 Senior🟢

Mecz z Legią Chełmża to była prawdziwa bitwa za 6 punktów, demonstrująca siłę toruńskiej A Klasy. Przystąpiliśmy do niego bez kluczowego Janika oraz z urazem Łukasza Wierzchowskiego, który dołączył do gry dopiero w drugiej połowie. ❌❌

Wiedząc, że będzie to mecz pełen błędów, niestety popełniliśmy dwa kosztowne, przegrywając 1:2. Jedyny gol dla naszej drużyny padł z nogi Kwiatkowskiego, po fantastycznym dośrodkowaniu Wrześniowego. ⚽️

Zawdzięczamy drużynie z Chełmży za niezwykle emocjonujący i zacięty mecz, życząc im powodzenia w dalszej części rozgrywek. 🤝

Skład naszej drużyny:

Data: 2024-06-13

📣 Aktualności z 03.06.2024 - 09.06.2024

Senior vs Start Toruń: Ostatni mecz ligowy w tym sezonie! ⚽️🔥 W minioną niedzielę nasi za...