🌟 Podsumowanie Tygodnia w Naszym Klubie! 🌟

🐣 Wielkanocny Weekend Pełen Emocji! 🐣

W sobotę Wielkanocną nasze drużyny wkroczyły na boisko pełne zapału i gotowości do rywalizacji. To był weekend pełen emocji, zaangażowania i niezapomnianych momentów. Pozwólcie, że przedstawię Wam krótkie podsumowanie.


🏆 Młodzi Flisacy vs. Orzeł Głogowo 🏆

Nasz mecz rozpoczął się fantastycznie! Po pięknej akcji, to Krzysiek precyzyjnym uderzeniem zza pola karnego pokonał bramkarza Orła. ⚽️💥 Obie drużyny dały z siebie wszystko, grając ofensywnie i z wielką pasją.

Niestety, końcówka pierwszej połowy przyniosła zmiany - Orzeł Głogowo odrobił straty, a nasz obrońca, Jurek, doznał kontuzji. Jurek, jesteśmy z Tobą! 🙏💪 Życzymy Ci szybkiego powrotu do zdrowia.

Mimo wysiłków i licznych strzałów na bramkę przeciwnika, to goście okazali się skuteczniejsi, pokonując naszą drużynę w końcówce meczu.

Dziękujemy Orłowi Głogowo za emocjonujący mecz i gratulujemy zwycięstwa. 👏🎉 Naszym zawodnikom składamy serdeczne podziękowania za zaangażowanie i walkę do ostatnich sekund. 💙

Specjalne podziękowania kierujemy również do wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji poczęstunku - za pyszne ciasto, paszteciki oraz ciepłą kawę i herbatę. ☕️🍰 Rodzicom naszych pociech dziękujemy za wspaniałą organizację i głośny doping. 📣


🟢 Seniorzy: Flisacy vs. Zamek Bierzgłowski 🟢

Wielka Sobota przyniosła nam kolejne emocje - tym razem w konfrontacji z Zamkiem Bierzgłowski. Nasza drużyna seniorów zaczęła mecz z energią, co zaowocowało bramką Wesołowskiego już w 14 minucie! ⚽️ Bramka została zdobyta po dośrodkowaniu od Kwiatkowskiego.

Mecz był wyrównany, ale dzięki skupieniu i determinacji udało się nam podwyższyć wynik. Janik, wykorzystując moment niezdecydowania obrony przeciwnika, strzelił drugą bramkę. ⚽️

Z dumą możemy powiedzieć, że schodziliśmy na przerwę prowadząc 2:0. Druga połowa meczu potwierdziła naszą przewagę, kończąc spotkanie naszym zwycięstwem! 🎉
Zagraliśmy w składzie:

 

Dziękujemy wszystkim kibicom za niesamowity doping i wsparcie! 🔥🔥🔥


🏅 Trampkarze: Mecz z Gwiazdą Toruń 🏅

Niestety, nasza drużyna trampkarzy doświadczyła trudnego meczu przeciwko Gwiazdzie Toruń, kończąc go przegraną 7:2. Pomimo ambitnej gry, nie udało się odwrócić losów meczu. Przepraszamy naszych fanów i obiecujemy pracować nad poprawą. 👊

Gwiazdzie Toruń gratulujemy zwycięstwa. 👏👏


Do przodu, Flisacy! ⚪️🔵🟢 Niech każdy kolejny mecz będzie dla nas okazją do uczenia się i dalszego rozwoju. Łączy nas Flisak! ⚪️🔵🟢

Zapraszamy na kolejne mecze!

Data: 2023-12-29

⚽⭐ Przygotowania do kolejnej rundy – Wielki Powrót! ⭐⚽

🚀 Drużyna seniorów wznawia treningi na początku lutego! 🚀 🌟 Po zasłużonym odpoc...

Klub Sportowy Flisak Złotoria

Chcesz u nas grać lub coś napisać?

Skontaktuj się z nami!

Dziękujemy za wsparcie dla: