Podsumowanie tygodnia pierwszej rundy jesiennej

Młodzicy Młodsi Walczą w Trudnych Warunkach! 💪🌬️

Nasza drużyna Młodzików Młodszych wznowiła rozgrywki, stawiając czoła wyzwaniom nie tylko ze strony przeciwnika, ale i trudnych warunków atmosferycznych. W pojedynku, który dostarczył mnóstwa emocji, Unisław zdołał wyjść zwycięsko, pokonując naszych młodych wojowników wynikiem 4:3. 🏆

Mimo przegranej, nasza młodzież zaprezentowała się znakomicie, pokazując determinację i hart ducha. Szczególne gratulacje należą się naszym strzelcom:

Chylimy czoła przed gospodarzami za wygraną, ale również kierujemy podziękowania do naszych zawodników za ich zaangażowanie oraz do rodziców za wsparcie i transport na mecz. 🚗👏

Zapraszamy na kolejne spotkanie u nas - łączmy siły, Flisacy! ⚪️🔵🟢ŁĄCZYNASFLISAK⚪️🔵🟢

Seniorzy na Boisku 🛡️

Mecz seniorów rozpoczął się z pełną determinacją i gotowością do walki. Niestety, mimo ambitnej postawy, przegraliśmy z LZS Bobrowo Senior 0-2. Druga połowa rozpoczęła się ze stratą jednej bramki, a nasi zawodnicy do końca dawali z siebie wszystko. 💪🕖

Zagraliśmy w składzie: 

Zmagania Trampkarzy 👊

Nasza drużyna trampkarzy stanęła przed trudnymi wyzwaniami, rozpoczynając ligowe zmagania od dwóch porażek z wyżej notowanymi rywalami. Mimo przegranych, obiecujemy, że każda z nich staje się dla nas lekcją, z której wyciągamy wnioski. Pracujemy ciężko na treningach, aby zdobyć pierwsze punkty w lidze. 💪🏻💪🏻💪🏻

Podziękowania kierujemy również do naszych przeciwników za grę pełną pasji i szacunku. 👊

Data: 2024-05-26

Życzenia na dzień matki 💚🤍

Z okazji Dnia Matki, Klub Flisak Złotoria składa najserdeczniejsze życzenia wszystkim Mamom. ...

Klub Sportowy Flisak Złotoria

Chcesz u nas grać lub coś napisać?

Skontaktuj się z nami!

Dziękujemy za wsparcie dla: