Podsumowanie Sparingów

W minioną sobotę, nasi młodzi wojownicy z drużyny trampkarza stanęli przed ostatnim testem przed rozpoczęciem ligi. To, co rozegrało się na boisku, można śmiało określić jako ekscytujące widowisko i wartościowy mecz. Całe wydarzenie było nie tylko sprawdzianem umiejętności, ale i wspaniałą okazją do podzielenia się pasją do futbolu. Serdeczne podziękowania kierujemy do drużyny MKS Włókniarz Toruń za możliwość gry i życzymy powodzenia w nadchodzących ligowych zmaganiach! 💪🏻🤝

Następnie, przyjęliśmy zaproszenie od zaprzyjaźnionego klubu KS Pomorzanin i wzięliśmy udział w meczu w kategorii D2 Młodzik Młodszy. ⚪️🔵🟢 Dla naszej drużyny było to cenne doświadczenie, zwłaszcza że musieliśmy zmierzyć się z wyzwaniem gry na dużym boisku, przesiadając z Orlika. Niestety, na drodze stanęły nam pewne przeszkody – brakowało czterech zawodników, a już w 7. minucie Ksawery doznał kontuzji. Wszystkim z serca życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i pełnej sił formy! 💪💪💪

Reprezentując Flisaka, na boisku stanęli:

Mecz był pełen emocji, zaciętych pojedynków i spektakularnych akcji. Ogromne podziękowania należą się KS Pomorzanin za zaproszenie i wspólną grę. Dziękujemy także licznie przybyłym kibicom za gorący doping, a naszym zawodnikom za niezłomną walkę, ambicję i serce pozostawione na boisku. ⚪️🔵🟢

#ŁĄCZYNASFLISAK⚪️🔵🟢

Data: 2024-05-16

Podsumowanie Tygodnia - 6.05 - 12.05

Senior vs GKS Pogrom Zbójno na Wyjeździe 🟢 SKŁAD 🟢 Oto skład, który wystąp...

Klub Sportowy Flisak Złotoria

Chcesz u nas grać lub coś napisać?

Skontaktuj się z nami!

Dziękujemy za wsparcie dla: