Sobotni sparing 🕖⚽️💪

W sobotnie popołudnie, nasza drużyna stanęła na przeciwnym końcu wyniku, kończąc sparing z porażką 1-5. Spotkanie to odbyło się w gościnnych progach Wąbrzeźna, gdzie mimo trudnych momentów na boisku, mogliśmy liczyć na niezachwiane wsparcie naszych wiernych kibiców. ⚪️🔵🟢

Bramkę honorową dla naszego klubu zdobył Robert Wesołowski, wykazując się znakomitą determinacją i umiejętnościami. Jego trafienie to świetny przykład nieustępliwości i walki do ostatniego gwizdka. ⚽️👏

Wsparcie, które daje siłę! 💪💙💚

Mimo niekorzystnego wyniku, atmosfera wśród zgromadzonych na stadionie fanów była elektryzująca. Grupa kibiców, która przybyła wspierać nas w Wąbrzeźnie, nie ustawała w dopingu przez pełne 90 minut meczu. 🔥🔥🔥 Ich pasja i zaangażowanie to coś, co naprawdę sprawia, że nasze serca biją mocniej. Dziękujemy za każdy okrzyk, każdą śpiewaną pieśń i każde machanie flagą. To dzięki Wam czujemy, że nawet w trudnych chwilach nie jesteśmy sami. 🙏⚪️🔵🟢

Przyszłość przed nami! 🚀🌱

Chociaż sobotni sparing nie zakończył się dla nas zwycięstwem, to jednak każda przegrana jest dla nas kolejną lekcją, która przybliża nas do bycia lepszymi. My ciężko pracujemy dalej, analizując każdy element gry, by podczas rozpoczęcia rundy wiosennej pokazać się z jeszcze lepszej strony. Odliczamy dni do naszych kolejnych spotkań, pełni optymizmu i gotowości do pokonywania nowych wyzwań. ⏳💪⚽

Do zobaczenia na trybunach i na boisku! Razem tworzymy historię naszego klubu, krok po kroku, mecz po meczu. Dziękujemy za Wasze wsparcie – jesteście naszą największą motywacją! 🌟🔵🟢⚪️

Data: 2024-05-21

📣 Aktualności z 13.05.2024 - 19.05.2024

Niestety zimny prysznic w Głogowie 🚿❄️ Sobotni dzień przyniósł nam trudny mecz wyj...

Klub Sportowy Flisak Złotoria

Chcesz u nas grać lub coś napisać?

Skontaktuj się z nami!

Dziękujemy za wsparcie dla: