Wyniki Sparingu!

Mamy dla Was fantastyczne wieści prosto z boiska - nasz pierwszy sparing tej jesieni zakończył się spektakularnym sukcesem! Nasza drużyna zmierzyła się z zaciętymi rywalami z TAF Toruń juniorzy i wyszła z tego starcia zwycięsko, pokonując ich w napiętej walce 4-3! 🔥💪

⚽️ Gole, które Napędzały Emocje

Nasi zawodnicy pokazali na boisku prawdziwy kunszt i determinację. Podwójnym trafieniem błysnął Janik, dając naszej drużynie solidną przewagę. ⚽⚽ Wesołowski i Pietrowski również wpisali się na listę strzelców, każdy z nich zdobywając po jednym golu. Ich skuteczność i zaangażowanie były kluczowe w osiągnięciu tego wspaniałego wyniku. 👏

🌞 Niedzielny Poranek Pełen Emocji

Spotkanie z drużyną KS Pomorzanin Toruń było prawdziwym futbolowym świętem dla kibiców, którzy zgromadzili się, by wspierać naszych trampkarzy. Pomimo wczesnej pory, atmosfera była elektryzująca, a dzięki wielu ciekawym akcjom i pięknym bramkom, nikt nie żałował wstania z łóżka. Warto dodać, że nasz przeciwnik pokazał dużo klasy, za co chcielibyśmy serdecznie podziękować po meczu. 🤝

Dziękujemy naszym przeciwnikom za możliwość gry!

Dziękujemy również kibicom i do zobaczenia na trybunach!

Data: 2024-02-07

Sukces na Sparingowym Boisku! ⚽️✨

Niedzielne popołudnie przyniosło naszej drużynie trampkarza zwycięstwo nad LZS GKS Gó...

Klub Sportowy Flisak Złotoria

Chcesz u nas grać lub coś napisać?

Skontaktuj się z nami!

Dziękujemy za wsparcie dla: