🏆 GRAMY Z WOŚP – Razem Tworzymy Historię! 💚

💪 Sztab WOŚP Lubicz: Wspólna Pasja, Wspólny Cel!

Mamy zaszczyt ogłosić kolejny emocjonujący rozdział w naszej sportowej przygodzie. W tym roku ponownie jednoczymy siły z Sztabem WOŚP Lubicz w niezwykle ważnym celu – pomagamy i gramy razem! 💚

🟢 Nasze Drużyny – Serce i Dusza Turnieju

Turniej halowy, który rozpocznie się już 27 stycznia od godziny 9:00 do 14:00 w Hali Sportowej Szkoły Złotoria, to nie tylko sportowa rywalizacja, ale i pokaz solidarności oraz wspólnoty. Z dumą prezentujemy drużyny, które wezmą udział w tym wyjątkowym wydarzeniu:

1. Seniorzy

2. Juniorzy 

3. Sympatycy Flisak Złotoria 

4. Przyjaciele Pana Karpia 

5. FC Złotoria

🤝 Dołącz Do Nas – Bądź Częścią Czegoś Wielkiego!

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Złotorii i okolic do wspólnego kibicowania. Niech ten turniej będzie świętem sportu, ale przede wszystkim – świętem wielkich serc. Przyjdź, zobacz, kibicuj! Twoja obecność to wsparcie nie tylko dla naszych drużyn, ale i dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Data: 2024-03-22

Młody Flisak: Nadchodzące Mecze Weekendowe

Młodzik Data i czas: 23 marca, godz. 10:00 Miejsce: Unisław Przeciwnik: KS Unislavia Unisław...

Klub Sportowy Flisak Złotoria

Chcesz u nas grać lub coś napisać?

Skontaktuj się z nami!

Dziękujemy za wsparcie dla: