Zimowa Przerwa 🏆⚽

Kiedy piłkarskie boiska pokrywa biały puch, my, Flisak Złotoria, z dumą spoglądamy wstecz na naszą owocną jesień. Zimowa przerwa to dla nas czas refleksji nad wynikami, które osiągnęliśmy z pasją i zaangażowaniem: 6 zwycięstw, 1 porażka i 5 remisów, które zapewniły nam 23 punkty i solidne miejsce 4 w tabeli po 12 meczach. Nasz bilans bramkowy 39:14 to świadectwo ciężkiej pracy całego zespołu i naszej ofensywnej mocy.

Jesteśmy zespołem, w którym każdy zawodnik jest kluczowy, ale chwalimy się naszymi strzelcami, którzy rozpalają nasze ataki. Nasz Andrey Donets to prawdziwy mistrz strzelecki z 8 bramkami i 4 asystami, a Michał Janik, z 7 bramkami i 6 asystami, jest wszechstronną siłą napędową. Nie zapominajmy o Robertcie Wesołowskim, który również wykazał się znakomitym instynktem strzeleckim, zdobywając 7 bramek i dorzucając 2 asysty.

Zimowa przerwa to dla nas czas na nabranie sił, ale również na intensywne przygotowania taktyczne do nadchodzących wyzwań. Pierwsze spotkanie po przerwie, które odbędzie się 16 marca 2024, przeciwko LZS Świedziebnia, to dla nas nie tylko powrót do gry, ale też szansa na wykazanie się i umocnienie naszej pozycji w tabeli.

Jako Flisak Złotoria, skupiamy się teraz na pracy nad strategią i budowaniu jeszcze silniejszych więzi w drużynie, aby nasze wiosenne mecze były symfonią piłkarskiego mistrzostwa. Z niecierpliwością oczekujemy na wznowienie rywalizacji, gotowi pokazać, że przerwa zimowa była dla nas czasem rozwoju i przygotowania do kolejnych sukcesów. Nasze ambicje sięgają wysoko, a determinacja i zaangażowanie, które pokazujemy na każdym treningu, są zapowiedzią tego, co najlepsze ma dopiero nadejść. 💪

Data: 2024-07-05

🟢FLISAK - OTWARTY TRENING SENIORÓW 🟢

Zapraszamy na otwarty trening seniorów! KIEDY? 08.07 godz.: 18:00 09.07 godz.:18:0...