Podsumowanie Tygodnia

🔴Podsumowanie Seniorzy🔴

Flisak Złotoria vs Gol Brodnica

Długo czekaliśmy na taki mecz. 🕗 Pierwsza połowa bardzo wyrównana, z grą w środku pola. Oba zespoły grały szybko i agresywnie. Po 45' było 0:0. Druga połowa to już przewaga naszej drużyny i gdy sądziłyśmy, że bramka wisi w powietrzu to bramkę w 60' zdobyli goście. To był bardzo ciekawy mecz w naszym wykonaniu. Kilka minut później sam na sam był Janik. W 78' strzelamy na 1:1 a strzelcem Milewski po ładnie wykonanym rzucie rożnym. ⚽ Następnie Wesołowski i ponownie Milewski z 5m niecelnie po strzale głową. Na sam koniec w 93' sam na sam Dąbrowski strzela w bramkarza. Bardzo cieszy gra i postawa drużyny. Goście w drugiej połowie stworzyli sobie dwie 100% sytuacje, ale na posterunku był nasz bramkarz.

Flisak Złotoria vs LKS Piast Beczkopol Łasin

Odnosimy wysokie zwycięstwo pokonując naszego przeciwnika 6-0! 🔥🔥 Drużyna zagrała skutecznie ale przede wszystkim był to mecz miły dla oka. Od samego początku byliśmy zespołem lepszym. Po pierwszej połowie zasłużone 3:0 2 połowa również szybka i skuteczna. 4:0 Wesołowski , a na 5:0 i 6:0 podwyższa nasz młody zawodnik, który wszedł z ławki - Mateusz Wysocki.

Bramki strzelili:

🔴Podsumowanie Juniorzy🔴

Flisak Złotoria vs Promieniem Kowalewo Pomorskie

Środa 25.10 mecz wyjazdowy z Promieniem Kowalewo Pomorskie. Już w 1 minucie fantastyczna akcja Markusia, który znalazł Dudusia w polu karnym i ten strzałem pod poprzeczkę wyprowadza nas na prowadzenie. Cały czas prowadzimy grę i w 25 minucie kolejna asysta Marka, który posłał długą piłkę za obrońców a Hubertowi nie pozostaje nic innego jak podwyższyć wynik spotkania na 2:0 i z takim wynikiem schodzimy na przerwę. Tutaj przypomnienie, że w pierwszym meczu było podobnie i Promień zdołał doprowadzić do remisu. Ale ta środa należała do nas. Mark dopadł do bezpańskiej piłki i pięknym strzałem z około 22 metrów pokonał bramkarza rywali. Kolejne sytuacje marnowali Swieżyński, Nowak i Kowalczyk. W 61' mamy już 4:0 świetna asysta Igora a drugiego gola w tym meczu zdobywa Hubert. Promień tego dnia było stać tylko na honorowego gola w 87 minucie. Wygrywamy z dla nas niewygodnym rywalem i to na jego terenie 4:1. Brawo zespół oby tak dalej.

Flisak Złotoria vs Pomowca Kijewo Królewskie

W niedzielę zawitał do nas zespół Pomowca Kijewo Królewskie. Widać że nasi juniorzy pozazdrościli strzelonej ilości bramek seniorom i pewnie wygrali dzisiejsze spotkanie mimo, że początek meczu należał do przyjezdnych, którzy w 16 minucie wychodzą na prowadzenie. I to wszystko na co dzisiaj było stać naszych rywali. 22 minuta dobre podanie o Łonia wykorzystuje Dudowicz, który fantastycznie odnalazł się w polu karnym. W 33 minicie Kajetan wykorzystał niezdecydowanie zawodników Pomowca i zdobywa dla nas gola. Tuż przed przerwą na 3:1 podwyższa znowu Dudowicz tym razem asysta Nadachewicza. Tuż po przerwie podwyższamy na 4:1 strzelcem Nadachewicz po asyście Serożyńskiego. W 51 pierwszej minucie swojego drugiego gola zdobywa Swieżyński. Kolejny gol autorstwa Dudowicza, który zdobywa w tym dniu Hat-tricka. Kolejny gol jest trafieniem samobójczym. Kropkę nad i stawia Marcel Nowak po asyście Huberta. Brawa dla zawodnika Pomowca, który mimo bardzo niekorzystnego wyniku w momencie w którym sędzia odgwizdał dla Pomowca rzut karny przyznał się że faulu nie było. Brawa za postawę 👏👏 Wynik 8:1 a to oznacza że sezon kończymy na drugim miejscu tuż za Olimpią Grudziądz. Warto dodać że jako jedyni urwaliśmy punkty liderowi rozgrywek. Gratulacje dla Flisaka i z niecierpliwością czekamy na rundę wiosenną.

🔴Podsumowanie Trampkarz🔴

Flisak Złotoria vs TAF Toruń

Po dobrym meczu w minionym tygodniu z niecierpliwością czekaliśmy na ostatni mecz sezonu. Przeciwnikiem była drużyna TAF Toruń. Pomimo różnicy widać było dużą determinację, wolę walki i włożone serducho w grę .  Wiele ciekawych akcji, dużo strzałów na bramkę w wykonaniu Naszego zespołu spowodowało że ostatecznie wygrywamy 6:0. Cieszy czyste konto Naszego zespołu oraz dwie bramki ze stałych fragmentów gry. Przeciwnikom dziękujemy za wspólną grę

Data: 2024-03-29

🟢 Mecze w tym tygodniu 🟢

SENIORZY 30.03, godz. 13:00, Złotoria - Zamek Bierzgłowski MŁODY FLISAK  Nasze młodzi...